Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

2016.09.23 bus galima 1 savaitę testuotis i.SAF ir i.VAZ funkcionalumą 2016-09-12

VMI planuoja testuoti i.MAS posistemius, kuriuose reikės teikti PVM sąskaitų faktūrų ir važtaraščių duomenis, testavimui prieinami nuo 2016.09.23- 2016.09.28.

Vartotojai turės  šešias dienas (įskaitant savaitgalį) nagrinėtis i.SAF ir i.VAZ funkcionalumą.

Testavimo metu bus galima vesti informaciją, siųsti failus, kurtis vartotojus ir teises darbui su apskaitos sistema. Atmintinėje dėl i.VAZ posistemio pažymėta, kad yra galimybė testuoti ir perduoti duomenis tiesioginio sujungimo tarp sistemų būdu. Toks perdavimo būdas, teikiant važtaraščių duomenis, bus naudojamas nuo 2016.10.01, jei testavimo metu viskas vyks sklandžiai. PVM sąskaitų faktūrų perdavimas tiesioginio perdavimo tarp apskaitos programų ir verslo valdymo sistemų ir VMI sistemų nuo 2016.10.01 nėra numatytas.

Prie VMI apskaitos sistemosbus bus galima jungtis šiuo metu žinomais prisijungimo VMI portalų būdais:

  • per išorines sistemas (e. bankininkystė, el. valdžios vartai); 

  • VMI prisisjungimai prie sistemos: EDAS ir mano  VMI ; 

  • el. parašu.

Kaip visada viskas yra daroma skubotai ir nepasiruošus. Pagal turimą laiką ir skubą, VMI turėtų nukelti tokios sistemos paleidimą ir pailginti testavimo laiką. Paaiškėjus klaidoms ir nesklandumams pasekmės būtų skaudžios. Jau dabar visos įmonės teiks konfidencialius ir svarbius duomenis ir nėra aišku kaip ta sukaupta informacija bus naudojama ir kas neš atsakomybę už duomenų praradimą.