Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

Apie mus

Firma „INFOSTA“ – IT sprendimai Jūsų verslui ir buhalterinei apskaitai, finansams.

Kas mes?

 • Mes esame UAB „Stekas“ (www.stekas.lt) programinių produktų platintojai Klaipėdoje ir visoje Vakarų Lietuvoje.
 • Ilgametę patirtį turinti ( 19 metų mes sėkmingai diegiame ir aptarnaujame buhalterinės apskaitos programas STEKAS).
 • Esame perspektyvi įmonė teikianti visas IT ir buhalterinės apskaitos, apskaitos programos paslaugas iš vienų rankų. Taip pat teikiame konsultavimo paslaugas savo klientams.
 • Energinga komanda siekianti padėti smulkiam ir vidutiniam verslui didinti pajamas bei pelną finansų ir buhalterinės apskaitos valdymo, komercijos, gamybos ir valdymo srityse.
 • Esame paslaugų ir apskaitos programų teikėjas, kurio darbo specifika paremta naudos klientui principu.
 • Esame Jūsų verslo partneris tvirtiems ir ilgalaikiams ryšiams palaikyti.
 • Patarėjas įvairiais IT verslo klausimais, buhalterinės apskaitos, audito ir kitais teisiniais klausimais.

Kodėl mes?

 • Esame suinteresuoti Jūsų verslo sėkme, nes be jos neegzistuotų mūsų verslas.
 • Turime savo srities specialistus, kurie tikslingai rūpinasi kokybiškų paslaugų suteikimu klientui.
 • Malonus ir greitas aptarnavimas ne tik iki programos įdiegimo. Užbaigus programos diegimo darbus toliau palaikome ryšius su klientais, domimės kaip mūsų sprendimai įtakojo jų verslą bei siūlome naujus sprendimus, galinčius dar labiau padidinti verslo pelningumą.
 • Stengiamės būti kuo lankstesni kainos atžvilgiu. Ieškome būdų išspręsti Jūsų problemas už optimaliausią kainą. Nesvarbu kokia bebūtų kainą, visada orientuojamės į kokybę.
 • Mėgstame savo darbą , todėl įdedame visas savo jėgas bei žinias, kad jis būtų kokybiškas.
 • Teikiame tik tas paslaugas, kuriose turime daugiausiai patirties ir žinių.
 • Skirtingiems verslams dažnai prireikia papildomų buhalterinės apskaitos programos funkcijų ir patobulinimų, todėl būdami suinteresuoti kliento sėkme visada stengiamės rasti funkcinių galimybių, kurios išspręstų visas kliento problemas susijusias su buhalterinės apskaitos tvarkymu.
 • Klientui visada siūlome geriausius kompleksinius ir inovatyviausius savo ir partnerių sprendimus bei savo srities specialistų, paslaugas.

Jeigu manote, kad kokiu nors būdu galėtume bendradarbiauti, susisiekite tinklalapyje pateiktais kontaktais.

STEKAS PLIUSBuhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema „STEKAS PLIUS“ skirta buhalterinės apskaitos tvarkymui, klientų, verslo procesų ir sandėlio, ilgalaikio turto kontrolei, sutarčių ir atsiskaitymų su klientais tvarkymui.
Platesnė informacija

STEKO ALGADarbo užmokesčio apskaita, personalas, darbo laiko apskaita

Darbo užmokesčio apskaita "STEKO ALGA" skirta skaičiuoti darbo užmokestį, tvarkyti personalą ir darbo laiko apskaitą visose įmonėse (UAB, AB, Biudžetinės, Įndividualios).
Platesnė informacija

STEKO APSKAITA - VSAFASBuhalterinės apskaitos programinė įranga suderinta su VSAFAS standartais

Buhalterinės apskaitos programinė įranga STEKO APSKAITA suderinta su Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartais (VSAFAS).
Platesnė informacija

STEKO APSKAITABuhalterinės apskaitos programinė įranga - apskaitos vedimui

Buhalterinės apskaitos programinė įranga STEKO APSKAITA skirta AB, UAB, Viešųjų įstaigų ir individualių įmonių apskaitos vedimui ir apskaitos dokumentų tvarkymui.
Platesnė informacija

STEKO STUDENTAIStudentų finansų apskaita - mokesčiai už studijas, bendrabučius, biblioteką

Studentų finansų apskaita, joje galite vesti apskaitos duomenis - mokesčius už studijas, bendrabučius, biblioteką. Sudaryti kiekvieno studento sutartis ir pagal jas kontroliuoti įmokas už studijas.  
Platesnė informacija

Mokymai - kursai - konsultacijosIndividualūs ir kompleksiniai mokymai dirbti su buhalterine apskaitos programa STEKAS

Rengiame seminarus ir kursus buhalteriams jau dirbantiems su buhalterinės apskaitos programine įranga ir sistemomis. Taip pat apmokome studentus arba naujus buhalterius, kurie nori integruotis į darbo rinką ir mokėti dirbti su daugiau nei viena buhalterinės apskaitos programa.  
Platesnė informacija

Reklama

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
Naujienų archyvas