Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

Patogus atsiskaitymas

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš keleto mokėjimo būdų. Už apskaitos programas ir konsultacijas galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais:

  • Atsiskaitymas grynaisiais instaliavimo metu

Patogus būdas atsiskaityti kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Konsultantai instaliuos Jums užsakytas apskaitos programas ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau ir diegėjui.

  • Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite atlikti pavedimą į nurodytą Firma "INFOSTA" banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: Firma "INFOSTA"
Gavėjo sąskaita: LT747300010002293647
Gavėjo bankas: AB Swedbank

  • Barteriniai mainai

Laukiame dalykinių pasiūlymų. (Kuro, biuro įrangos, patalpų nuomos, konsultacijų, prenumeratų ir kitais įmonės veiklos klausimais)

  • Apmokėjimas dalimis be pabrangimo per sutartą laiką

Suteikiame apskaitos programos pilną išsimokėjimą per nustatytą terminą (nuo 2 iki 12 mėn.) be pabrangimo. Apskaitos programos kainą yra išdalinama lygiomis dalimis sutartam mėnesių skaičiui.

 Iškilo papildomų klausimų dėl apskaitos programų? Rašykite mums info@infosta.lt  arba susisiekite telefonu 8-679-63032.

STEKAS PLIUSBuhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema „STEKAS PLIUS“ skirta buhalterinės apskaitos tvarkymui, klientų, verslo procesų ir sandėlio, ilgalaikio turto kontrolei, sutarčių ir atsiskaitymų su klientais tvarkymui.
Platesnė informacija

STEKO ALGADarbo užmokesčio apskaita, personalas, darbo laiko apskaita

Darbo užmokesčio apskaita "STEKO ALGA" skirta skaičiuoti darbo užmokestį, tvarkyti personalą ir darbo laiko apskaitą visose įmonėse (UAB, AB, Biudžetinės, Įndividualios).
Platesnė informacija

STEKO APSKAITA - VSAFASBuhalterinės apskaitos programinė įranga suderinta su VSAFAS standartais

Buhalterinės apskaitos programinė įranga STEKO APSKAITA suderinta su Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartais (VSAFAS).
Platesnė informacija

STEKO APSKAITABuhalterinės apskaitos programinė įranga - apskaitos vedimui

Buhalterinės apskaitos programinė įranga STEKO APSKAITA skirta AB, UAB, Viešųjų įstaigų ir individualių įmonių apskaitos vedimui ir apskaitos dokumentų tvarkymui.
Platesnė informacija

STEKO STUDENTAIStudentų finansų apskaita - mokesčiai už studijas, bendrabučius, biblioteką

Studentų finansų apskaita, joje galite vesti apskaitos duomenis - mokesčius už studijas, bendrabučius, biblioteką. Sudaryti kiekvieno studento sutartis ir pagal jas kontroliuoti įmokas už studijas.  
Platesnė informacija

Mokymai - kursai - konsultacijosIndividualūs ir kompleksiniai mokymai dirbti su buhalterine apskaitos programa STEKAS

Rengiame seminarus ir kursus buhalteriams jau dirbantiems su buhalterinės apskaitos programine įranga ir sistemomis. Taip pat apmokome studentus arba naujus buhalterius, kurie nori integruotis į darbo rinką ir mokėti dirbti su daugiau nei viena buhalterinės apskaitos programa.  
Platesnė informacija

Reklama

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
Naujienų archyvas