Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

Firma „INFOSTA“ pasirašė sąžiningo kainų perskaičiavimo Memorandumą 2014-08-25

Geros verslo praktikos, įvedant eurą, Memorandumo tikslas – kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus, įvedant eurą, ir užtikrinti sąžiningą paslaugų bei prekių kainų perskaičiavimą. Prekes tiekiantys ir paslaugas teikiantys ūkio subjektai, juos vienijančios asociacijos ir organizacijos, aiškiai suvokdami socialinės atsakomybės svarbą, prie Memorandumo jungiasi savanoriškai.
Rugpjūčio 25 dieną Firma „INFOSTA“ pasirašė sąžiningo kainų perskaičiavimo Memorandumą, kuriuo įsipareigoja laikytis šių principų:
1 Sąžiningumo – nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu kelti prekių ir paslaugų kainas;
2 Atsakingumo – perskaičiuojant kainas, jas apvalinti tiksliai pagal nustatytą kursą ir apvalinimo taisykles;
3 Skaidrumo – nurodyti prekybos ir paslaugų teikimo vietose, taip pat prekių ir paslaugų reklamoje kainas dviem valiutomis (litais ir eurais) aiškiai, suprantamai ir neklaidinti vartotojų;
4 Paslaugumo – apmokyti vartotojus aptarnaujančius darbuotojus, kad šie sugebėtų tinkamai pagal savo kompetenciją paaiškinti prekių ar paslaugų kainų perskaičiavimo iš litų į eurus principus;
5 Bendruomeniškumo – skatinti prisijungti prie Memorandumo savo dalykinius partnerius ir tiekėjus.
Toks žingsnis yra labai svarbus Firmai „INFOSTA“ rūpinantis savo klientų gerove. Euras yra ir taip didelis iššūkis mūsų šaliai, todėl verslo struktūros turėtų padaryti viską, kas įmanoma, kad valiutos keitimas praeitų kuo sklandžiau ir nesukeltų bereikalingų nepatogumų.
Prie memorandumo buvo kviečiamos prisijungti ir savivaldybės, mokslo ir studijų institucijos bei jų asociacijos. Prisijungusios prie memorandumo organizacijos nuo prisijungimo dienos įsipareigoja privalomo kainų nurodymo litais ir eurais laikotarpiu laikytis memorandumo nuostatų. Prisijungusių prie memorandumo organizacijų sąrašas bus skelbiamas viešai interneto svetainėje: www.euras.lt.