Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
VMI pateikė įgarsintą medžiagą apie i.SAF ir i.VAZ posistemes. Joje pateikta vartotojų mokymams skirti naujųjų posistemių langai ir paaiškinimai kaip reikės juos pildyti.
Buhalterinės apskaitos programos turi galimybę importuoti gaunamas ir išrašomas PVM sąskaitas faktūras į PVM sąskaitų registrą.
VMI paskelbė kada bus galima atlikti testinius veiksmus su  i.SAF ir i.VAZ posisteme, pateikė atmintinę paskelbė, kad nuo 2016.09.23 - 2016.09.28 bus galima testuotis. Vartotojai turės  šešias dienas (su savaitgaliu) nagrinėtis i.SAF ir i.VAZ funkcionalumą.  
INFORMACIJA buhalterinės apskaitos programos „STEKO APSKAITA“  vartotojams!  Microsoft Windows OS atnaujinimai gali sutrikdyti spausdinimo funkcijų darbą ir apskaitos programoje „STEKO APSKAITA“ ! Nuo 2016 m. rugpjūčio 10 d. Microsoft privalomai automatiniu būdu internetu pradėjo diegti Windows OS saugumo atnaujinimus.
Išleistas naujas patobulinimų rinkinys. Buhalterinės apskaitos programos "STEKAS PLIUS" 61 versija turi naujų patobulinimų ir smulkių funkcionalumo korekcijų. Parsisiųskite naujausią STEKAS PLIUS programos versiją. "STEKAS PLIUS 61".  
Patvirtintos naujos e. važtaraščių taisyklės, kurios apskaitoje įsigalios nuo 2016-10-01 VAŽTARAŠČIŲ IR KITŲ KROVINIŲ GABENIMO DOKUMENTŲ DUOMENŲ TEIKIMO VALSTYBINEI MOKESČIŲ INSPEKCIJAI TAISYKLĖS
Išleista Buhalterinės apskaitos programos "STEKAS PLIUS" naujausia 59 versija. Realizuotas sujungimas su Telema ir atlikta daug buhalterinės apskaitos programos funkcionalumo patobulinimų. Taip pat atlikti klientų naudojančių apskaitos programas, apskaitos vedimui pasiūlymai ir pageidavimai palengvinantys buhalterio darbą. Parsisiųskite 59 "STEKAS PLIUS" apskaitos programos versija.    
Išleista buhalterinės apskaitos  ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 58.1 versija. Patobulintos pirkimo modulio, faktūrų žurnalo ataskaitos, valiutinių sąskaitų apyvartos ataskaita. Parsisiųskite naujausią buhalterinės apskaitos ir verslo sistemos versiją 58. "STEKAS PLIUS 58.1".
Išleista  naujausia buhalterinės apskaitos programa "STEKAS PLIUS" 58 versija. Patobulintos buhalterinės apskaitos vedimo pirkimo faktūrų žurnalo ataskaitos. Parsisiųskite apskaitos programos instaliacinį paketą "STEKAS PLIUS 58"
Išleista "STEKAS PLIUS" 57 versija. Patobulintos valiutinės skolų ataskaitos, kasos aparatų modulis. Kiti smulkūs patobulinimai (kliento kategorijoje atsirado pirkėjo skolos sąskaita, ir t.t.). Parsisiųskite "STEKAS PLIUS"
Išleista papildoma "STEKAS PLIUS" 56 versija. Nuo šios versijos maksimalus kainos skaičių ženkliškumas - 6 skaičiai po kablelio. Kiekio - 3 skaičiai po kablelio. Pardavimo gražinimuose leidžiama koreguoti PVM. Kiti patobulinimai susiję su SEPA įvedimu. Parsisiųskite "STEKAS PLIUS" 56 versija, buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos
Firma "INFOSTA" mokymo įstaigoms dovanoja buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programą „STEKAS PLIUS“, skirtą buhalterinės apskaitos ir verslo sistemų studentų mokymui.
Išleista Buhalterinės apskaitos programos ir valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 55 versija. Patobulinimai skirti SEPA mokėjimams į DNB ir Swedbank. Parsisiųskite "STEKAS PLIUS"
Šiuo metu Lietuvoje veikia 6 Lietuvos banko licenciją turintys komerciniai bankai, 8 užsienio bankų filialai, 1 užsienio bankų atstovybė, 275 ES bankai veikiantys LR neįsteigus filialo.    
Išleista naujametinė buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 54 versija. SEPA mokėjimai ir įplaukos jau čia! Parsisiųskite naujausią buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos versiją.  "STEKAS PLIUS"
Nuo 2016 m. sausio 1 d. keičiasi socialinio draudimo įmokų dydžiai
Išleista patobulinta buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 53 versija. Patobulinimai skirti darbui su gamybos apskaita. Parsisiųskite patobulintą buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS"
Išleista buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 51 versija, kurioje patobulinta detali pirkėjų skolų suvestinė.
Pranešame, kad siaučia Cryptic virusai, kurie užkoduoja visus svarbius kompiuterio duomenis, apskaitos programų duomenų bazes, archyvus, word, excel, txt failus ir kt. Svarbių dokumentų ir visų buhalterinės apskaitos programų ir verslo valdymo sistemų: STEKO ALGA ir STEKO APSKAITA, STEKAS PLIUS, STEKO APSKAITA - VSAFAS programų kopijas, LTL ir EUR bazių, pasidarykite į USB laikmenas, į papildomus kietus diskus, ar į kitus kompiuterius!!! Patikrinkite ar Antivirusinės programos nustatymuose nustatyta tikrinti visus failus ir automatiškai antivirusinė programa reaguoja į aptiktą grėsmę. Neatidarinėkite įtartinų elektroninio pašto laiškų, gaunamų failų ar neaiškių nuorodų ir *.zip failų. Atnaujinkite Windows operacinę sistemą, Adobe Flash player, Java ir kitas programas, kurios galimai turi kritinių saugumo spragų. Daug nukentėjusių yra XP Windows operacinės sistemos vartotojų. Pasirūpinkite savo duomenų saugumu. Buhalterinės apskaitos programos. Firma "INFOSTA" kolektyvas.
Buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos naujovės 2016m. - mokymai. Firma "INFOSTA" buhalteriai dalyvavo apskaitos mokymuose ir kėlė savo kvalifikaciją.  
Darbuotojai iki 2012 m. gruodžio 1 d. turėję nepanaudotų kasmetinių atostogų daugiau kaip už trejus darbo metus, turi teisę jas išnaudoti iki 2015 m. gruodžio 1 d.
STEKAS suderino savo kuriamas buhalterinės apskaitos programas ir verslo valdymo sistemas, deklaravo atitikimą SEPA standarto reikalavimams.
Išleista patobulinta apskaitos programos "STEKAS plius" 50 versija, kurioje yra
VMI ir LB rekomendacijos dėl „SEPA“    
SEPA reikalavimus atitinkančios darbo užmokesčio apskaitos programos
Išleista geriausia buhalterinės apskaitos programos "STEKAS PLIUS" 45 versija, kurioje patobulinta avanso apyskaitos sudarymas. Parsisiųskite buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos  "STEKAS PLIUS" 45 programos versija 45 versiją.
Taip pat esame buhalterinių apskaitos programų STEKO ALGA ir STEKO APSKAITA sertifikuoti platintojai ir atstovai Vakarų regione. Ilgametė patirtis ir novatoriškos idėjos išlaiko mus jau 18 metų buhalterinių apskaitos programų rinkos lyderiais. Stengiamės visą įgytą buhalterinių apskaitos programų diegimo patirtį perteikti esamiems ir naujiems klientams.
Dėl papildomai apsidraudusiųjų 2 pakopos pensijų draudimu duomenų importo į buhalterinės apskaitos programą, darbo užmokesčio apskaitos programą STEKO ALGA - INSTRUKCIJA.
Biuletenių ataskaitos importas į darbo užmokesčio programą NP-SD formai užpildyti - Instrukcija, kaip įkelti duomenis apskaitai.
Klientai gali parsisiųsti buhalterinės  apskaitos programų klientinę dalį. Supremo programa – Nutolęs klientas
Pakoreguota buhalterinės apskaitos programos ir verslo valdymo sistemos "STEKAS PLIUS" 44 versija, kurioje realizuotas naujas eurų/litų funkcionalumas. Pakoreguotą versiją rasite čia:  STEKAS PLIUS 44 versija 
STUDENTŲ FINANSŲ APSKAITOS SISTEMA  Studentų finansų apskaitos sistema toliau tekste SFAS skirta kaupti duomenis ir vykdyti finansinių įsipareigojimų tarp mokymo įstaigos ir jos studentų apskaitą bei užtikrinti operatyvią finansinių įsipareigojimų kontrolę. SFAS pagrindinis tikslas – visiems autorizuotiems sistemos vartotojams užtikrinti patogią prieigą per internetą prie kaupiamų duomenų ir teikti reikalingą informaciją mokymo įstaigų darbuotojams bei studentams apie finansinių įsipareigojimų būklę. Teises ir prieigas visiems sistemos vartotojams (mokymo įstaigos darbuotojams, studentams, bendrabučio administratoriams) nustato SFAS administratorius.
Šioje versija yra galimybė pardavimo metu nekontroliuoti nurodytų dimensijų, nauja pirkėjų skolų suderinimo akto forma eurais/litais, bei kiti smulkūs patobulinimai. Pristatyta buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos STEKAS PLIUS 43 versija, kurioje atsirado nauja galimybė, pardavimo apskaitos modulyje,  pardavimo metu nekontroliuoti nurodytų dimensijų,  taip pat atsirado nauja pirkėjų skolų suderinimo akto forma eurais/litais, bei kiti smulkūs ir reikalingi patobulinimai. Parsisiųskite "STEKAS PLIUS" 44 versija Buhalterinės apaskaitos ir verslo valdymo sistemos
Šioje skubiai išleistoje eurinėje versijoje yra sutvarkytas Lietuvos banko web servisų pateikiamų užsienio valiutų kursų apdorojimas, kadangi nuo šiol ten pateikiama ne užsienio valiutos išraiška nacionaline valiuta, bet atvirkščiai, nacionalinės vailutos vieneto (1 euro) išraiška užsienio valiuta.
Firma „INFOSTA“ sėkmingai dalyvauja įgyvendinant projektą VP2-1.3-ŪM-05-K. Remiama veikla – inovacinių čekių, skirtų mokslinių tyrimų ir (ar) technologinės plėtros veiklai ir techninių galimybių studijoms atlikti, teikimas. Rezultatai bus paskelbti pabaigus projektą.
Rugpjūčio 25 dieną Firma „INFOSTA“ pasirašė sąžiningo kainų perskaičiavimo Memorandumą
Šioje versijoje yra nauja operacija "Valiutinių skolų perskaičiavimai", pardavimų per kasos aparatus patobulinimas eurui, bei galutinė euro konvertavimo versija,  kuri automatiškai sukurs ir ateinančių laikotarpių pajamų/sąnaudų operacijas didžiosios knygos modulyje.

Reklama

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
Naujienų archyvas