Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

STEKO ALGA Darbo užmokesčio apskaita, personalas, darbo laiko apskaita

Darbo užmokesčio apskaita "STEKO ALGA" skirta skaičiuoti darbo užmokestį, tvarkyti personalą ir darbo laiko apskaitą visose įmonėse (UAB, AB, Biudžetinės, Įndividualios).

Darbo užmokesčio apskaitos programa "STEKO ALGA" greitai įsisavinama, nereikalauja daug laiko ir žmogiškųjų resursų vedant informaciją į apskaitos programą, todėl turi didelę paklausą Lietuvos įmonių ir užsienio kompanijų turinčių įmones ar filialus Lietuvoje.

Darbo užmokesčio apskaitos programa "STEKO ALGA" generuoja visas privalomas ataskaitas VMI, SODRAI, STATISTIKA, spausdina visas pažymas darbuotojams ir buhalterijai.

 

Reklama

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
Naujienų archyvas