Paskambinkite: 8-679-63032          parašykite el. laišką

Naujienos

Buhalterinės apskaitos programos STEKAS PLIUS jau yra papildytos naujais funkcionalumais, kurie leidžia dirbti su i.SAV ir su i.VAZ posistėmis. Apskaitos programos STEKAS Apskaita taip pat turi pilną i.SAV ir i.VAZ paketą.  Buhalterinės apskaitos programos yra pritaikytos nuo 2016.10.01  įsigaliojusiems įstatymų pasikeitimams. STEKAS PLIUS ir STEKO APSKAITA yra pilnai pratestuotos valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktoje testinėje aplinkoje.
VMI pateikė įgarsintą medžiagą apie i.SAF ir i.VAZ posistemes. Joje pateikta vartotojų mokymams skirti naujųjų posistemių langai ir paaiškinimai kaip reikės juos pildyti.
Buhalterinės apskaitos programos turi galimybę importuoti gaunamas ir išrašomas PVM sąskaitas faktūras į PVM sąskaitų registrą.
VMI paskelbė kada bus galima atlikti testinius veiksmus su  i.SAF ir i.VAZ posisteme, pateikė atmintinę paskelbė, kad nuo 2016.09.23 - 2016.09.28 bus galima testuotis. Vartotojai turės  šešias dienas (su savaitgaliu) nagrinėtis i.SAF ir i.VAZ funkcionalumą.  
INFORMACIJA buhalterinės apskaitos programos „STEKO APSKAITA“  vartotojams!  Microsoft Windows OS atnaujinimai gali sutrikdyti spausdinimo funkcijų darbą ir apskaitos programoje „STEKO APSKAITA“ ! Nuo 2016 m. rugpjūčio 10 d. Microsoft privalomai automatiniu būdu internetu pradėjo diegti Windows OS saugumo atnaujinimus.
Naujienų archyvas